Wykład inauguracyjny 3 edycji

W najbliższy wtorek na Wydziale Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego zostanie zainaugurowana 3 edycja popularnej wśród studentów akademii Perceptus, poruszającej kwestie cyberbezpieczeństwa. I tym razem eksperci-praktycy z branży bezpieczeństwa IT poruszą kwestie związane z zagrożeniami, czyhającymi na każdego użytkownika sieci. Tegoroczna edycja obejmować będzie szeroki zakres zagadnień: od wprowadzenia do zarządzania bezpieczeństwem oraz podstaw szyfrowania, poprzez Smart Card, aż po wykorzystanie zaawansowanych sprzętowych modułów bezpieczeństwa oraz funkcjonowanie Infrastruktury Klucza Publicznego.
Pracownicy firmy Perceptus na przykładzie autorskich projektów przedsiębiorstwa opowiedzą o zarządzania informacją w praktyce, przekazując wiele cennych rad oraz tzw. dobrych praktyk.

Wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy oraz zdobyciem nowych umiejętności z zakresu bezpieczeństwa IT zapraszamy na wykład inauguracyjny, który odbędzie się w dniu 24 października o godzinie 13.15 w Sali 115 na Wydziale Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego (budynek A-2).

Zapraszamy do rejestracji chęci udziału w III edycji akademii.
Kwestionariusz dostępny w zakładce Zapisy

Do zobaczenia!