II edycja Akademii

Zapraszamy na II edycję Perceptus IT Security Academy. Ponownie, wspólnie z Wydziałem Elektrotechniki, Informatyki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego przeprowadzimy cykl 8 comiesięcznych wykładów i warsztatów praktycznych dla studentów, naszych partnerów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa IT. Opowiemy o kwestiach związanych z cyber-zagrożeniami, czyhającymi na każdego użytkownika sieci. Pokażemy jak skutecznie można się przed nimi chronić i im zapobiegać.

Słuchacze otrzymają możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz praktycznej wiedzy w temacie IT Security – zarówno w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania. Aspektem wyróżniającym zajęcia jest nacisk kładziony na naukę praktycznych umiejętności w zakresie optymalizacji, tworzenia i zarządzania bezpieczeństwem w infrastrukturze IT, konfiguracją aplikacji a także rozwiązywaniem realnych problemów pojawiających się na etapie implementacji i wdrożeń gotowych produktów.
W zajęciach wykładowych będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani. Zajęcia praktyczne, ze względu na swój charakter i ograniczoną możliwą ilość uczestników kierowane są do wąskiej grupy. Aby zgłosić chęć udziału w Akademii prosimy o wypełnienie zgłoszenia na stronie Akademii, w zakładce Zapisy.

Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie oraz do polubienia naszego profilu na facebooku – więcej informacji już wkrótce.