Finał II edycji Akademii

Właśnie dobiegła końca kolejna edycja akademii organizowanej przez zielonogórską firmę Perceptus przy współpracy z Wydziałem Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego.

W dniu 13 czerwca 2017 r. odbył się ostatni wykład oraz oficjalne zakończenie II edycji. W trakcie zajęć praktycznych uczestnicy warsztatów otrzymali certyfikaty potwierdzające uczestnictwo oraz nabytą wiedzę.

Podobnie jak w zeszłym roku, obecna edycja akademii obejmowała cykl 7 rozbudowanych zajęć, prowadzonych w trakcie całego roku akademickiego. Studenci oraz uczniowie szkół średnich zdobyli cenną wiedzę z zakresu cyber bezpieczeństwa w trakcie wykładów oraz praktycznych warsztatów. Mieli okazję pogłębić swoją wiedzę z zakresu endpoint protection oraz rozwiązań sieciowych. Dzięki zaangażowaniu partnerów akademii mogli poznać od kuchni rozwiązania oferowane przez wiodących dostawców w branży i samodzielnie zarządzać infrastrukturą bezpieczeństwa.

Zajęcia prowadzone w ramach akademii stanowią cenne uzupełnienie wiedzy nabywanej na studiach. Uczestnicy mieli możliwość zyskać atrakcyjne umiejętności, które obecnie są poszukiwane przez pracodawców. Akademia umożliwia również rozpoczęcie kariery w dynamicznie rozwijającym się sektorze bezpieczeństwa IT. Wyróżniającym się uczestnikom zaoferowano współpracę z firmą Perceptus.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy ukończenia akademii!