Czas na 4 edycję akademii!

W najbliższych dniach startujemy z 4 już edycją wydarzenia o tematyce IT, organizowanego wspólnie z Uniwersytetem Zielonogórskim – Perceptus IT Security Academy.

Akademia składa się z cyklu wykładów otwartych (w których może uczestniczyć każdy zainteresowany) oraz zajęć praktycznych (warsztaty przeznaczone dla zarejestrowanych i wybranych uczestników). Zajęcia prowadzą eksperci-praktycy z branży bezpieczeństwa IT. Na akademii poruszane są kwestie związane z cyberbezpieczeństwem. Planujemy, że tegoroczna edycja skupiać się będzie na bezpieczeństwie sieci, tworzeniu projektów sieciowych oraz na monitorowaniu infrastruktury serwerowej.

Trzy dotychczasowe edycje akademii odniosły spory sukces, przyciągając nie tylko wielu studentów. W zajęciach uczestniczyli również uczniowie szkół średnich, dla których utworzono specjalną grupę warsztatową. W zajęciach wykładowych będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani. Zajęcia praktyczne, ze względu na swój charakter i ograniczoną możliwą liczbę uczestników kierowane są do wąskiej grupy.

Zajęcia prowadzone są w salach Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Szafrana 2, 65 – 516 Zielona Góra.
Akademia zostanie oficjalnie zainaugurowana w dniu 8 listopada (czwartek) o godzinie 13, w sali 115 w budynku Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Wszystkich zainteresowanych tematyką cyberbezpieczeństwa zapraszamy do udziału.